dijital tırnak

Dijital Tırnak Süsleme

DİJİTAL TIRNAK SÜSLEME:

 

Oje sürmüyor dekorasyon yapıyoruz. Özel makinesi ile 4000 üzeri deseniyle 10dakikada tüm tırnaklarınıza sıra dışı muhteşem güzellik sağlıyoruz.3-4 hafta kadar koruyuculuğunu muhafaza eder ve asetonla bile çıkmaz. Klasik ojelerden sıkıldıysanız tırnak süsleme makinesi tam size göre…

 

UYGULAMA:

 

Tırnak boyama kataloğun da iki tip tırnak için desenler bulunuyor. Birinci tip ‘full nail’ tabir edilen tam boyama, diğeri ise ‘transparent nail’ diye tabir edilen astarsız şeffaf boyama.

 

İşlem sırası ise şöyle: tırnakların üzerine beyaz boya sürülüp kurumaya bırakılıyor. Ardından özel yağ sürülüyor ve tırnakların çevresine şeffaf bant yapıştırılıyor. Daha sonra tırnaklar için desen seçiliyor ve parmak makine içindeki özel yuvaya yerleştiriliyor. Kamera kullanılarak resmin tırnak üzerindeki lokasyonu belirleniyor. Boya butonuna basılarak boyama işlemi gerçekleştiriliyor. Son olarak koruyucu sürülerek, tırnak dekorasyonu tamamlanıyor.

 

El parmaklarına olduğu gibi, istenilen desen şekil ya da fotoğrafı ayak parmaklarınızı da basabiliyoruz. Beş parmak için aynı deseni de ya da isterseniz her biri farklı desen şeklinde de sadece saniyelerle basılabilinir.

 

Ayrıca canlı çiçek, yapay çiçek, cep telefonu kılıfları ve çakmak gibi objelerin üzerine de istenilen deseni ve ayrıca eşinizin arkadaşınızın resmini de bilgisayara aktararak tırnaklarınıza basabiliriz.